Loučná nad Desnou
Loučná nad Desnou

Lyžařské areály

Způsob zobrazení:

Ski areál Červenohorské sedlo

Ski areál Červenohorské sedlo Největší lyžařské středisko v Jeseníkách s osmi sjezdovkami včetně jedné pořádné těžké. Poblíž je mnoho možností ubytování a stravování. ...

Lyžařský areál Kocián Loučná nad Desnou - není v provozu

Lyžařský areál Kocián Loučná nad Desnou - není v provozu Sjezdovky za obecním úřadem v blízkosti rybářské bašty. Jsou vhodné pro méně zkušené lyžaře.

Ski areál Kouty nad Desnou - lyžařský areál s šestisedačkou

Ski areál Kouty nad Desnou - lyžařský areál s šestisedačkou Nový lyžařský areál v Koutech nad Desnou s šestisedačkovou lanovkou. Nejmodernější skiareál v republice. Najdete v něm čtyři sjezdovky, z toho dvě maj ...

Ski areál Kareš Kouty nad Desnou

Ski areál Kareš Kouty nad Desnou Skiareál se zimními i letními atrakcemi a půjčovnou sněžných skútrů. Dva vleky s večerním lyžováním.

Skiareál Šindelná Kouty nad Desnou

Skiareál Šindelná Kouty nad Desnou Tři sjezdovky, jedna s večerním lyžováním v místní části Loučné nad Desnou. Sjezdovky se uměle zasněžují.

Lyžařský areál Penzion Oaza Loučná nad Desnou

Lyžařský areál Penzion Oaza Loučná nad Desnou Výborně vybavený lyžařský areál s večerním lyžováním a velkým penzionem. Tři sjezdovky jsou zasněžovány.

Ski areál Přemyslov Loučná nad Desnou

Ski areál Přemyslov Loučná nad Desnou Moderní lyžařský areál s čtyřsedačkovou lanovkou najdete na sedle Přemyslov u Loučné nad Desnou. Špičkové vybavení a skvělá zábava.

Jste zde: Loučná nad Desnou  >  Pro turisty  >  Ubytování  >  Lyžařské areály

Zpět nahoru